Sky in2

Телефон: (098) 213-97-23

Адрес: ул.О.Бальзака,6 магазин "Мебельный лабиринт", Киев, Киевская область Показать на карте

Стінка для вітальні"Наполеон плазма"з масиву дуба

Цену уточняйте
Наличие: В наличии
Код товара: 12605112
Заказать

Перезвоните мне


Телефон: +3 (098) показать телефон

Город: Киев ул.О.Бальзака,6 магазин "Мебельный лабиринт"


Меблі з дерева є високоякісними виробами, що будуть служити довгий час.Крім того, вони виглядають досить презентабельно і здатні прикрасити будь-яке приміщення.

Тут вирішальним чинником є дизайнерське рішення, щоб вони органічно виглядали в просторі, в якому вже сформоване інтер'єрне рішення.

Але також важливим є вибір виробника.

Зараз модно купувати закордонні меблі, але ми пропонуємо вам виробника меблів з масиву дуба, який дуже гідно представляє свою продукцію на вітчизняному ринку.

Це, в першу чергу, якість, дизайн, можливість вибору кольору або комплектації посекційно.

Наша фабрика заснована в 1993 році і є спадкоємицею традицій Івано-Франківського меблевого комбінату, який протягом семи десятиліть був одним із найбільших виробників меблів в Західній Україні.

Гарантією успішної діяльності на меблевому ринку є професіоналізм колективу фабрики, а також використання у виробництві новітніх технологій та високоякісних матеріалів.

Увесь виробничий процес обробки дерева відбувається безпосередньо на фабриці, що дає можливість контролювати процес сушіння дерева і його подальшу обробку, а на виході - якість готових виробів.

В асортименті продукції, що виготовляє фабрика: меблі для спальні, вітальні, їдальні, кабінету, бібліотеки, комоди, столи та стільці.

Матеріали: дерево дуб в комбінації з натуральним дубовим шпоном.У серії "Наполеон плазма" можна придбати прямі вітрини, кутові, тумби ТВ різних розмірів, великі чи малі стінки, укомплектовані з модульних одиниць.

Замовити меблі фабрики Юрвіт можна через наш інтернет-магазини меблів www.skyin.com.ua або безпосередньо в нашому магазині "Меблевий лабіринт".

Але ми рекомендуємо відвідати нашу торгову точку, щоб оцінити якість товару і послухати рекомендації менеджерів салону з підбору певного кольору до кожної окремо взятої колекції, щоб вона виглядала гідно в інтер'єрі.

Вибір меблів фабрики Юрвіт- це правильний вибір гідних меблів!

Пропонуємо 0% розстрочку до 3 місяців.


Способы доставки

  • Самовывоз
  • Новая почта
  • По Украине
  • Установка на объекте
  • Уточняйте

Способы оплаты

  • Наличный
  • Наложенный платеж
  • Безналичный НДС
  • Безналичный без НДС

Подробное описание доставки и оплаты:

Оговаривается индивидуально, в зависимости от вида мебели, ее количества и в каком городе находится получатель мебели.

Похожие товары компании